Minikurz zadarmo

Od neposlušnosti k vzájomnému rešpektu a spolupráci​

Nauč sa rozprávať s deťmi tak, aby spolupracovali

Deň 4

Ako zlepšiť spoluprácu tvojho dieťaťa?

V tejto lekcii dostaneš konkrétne stratégie, ktoré pomôžu tvojmu dieťaťu spolupracovať práve v momentoch, kedy to budeš najviac potrebovať. 
Okrem toho sa pozrieš pod povrch tvojich potrieb rešpektu a spolupráce a zistíš, čo sa za nimi skutočne ukrýva.

Ďalšie kroky

1. video

Môj tip pre teba:

Vždy, keď máš dojem, že tvoja reakcia na tvoje dieťa bola neprimeraná situácii, spomeň si na cibuľu a skús prísť na to, čo sa skutočne skrýva za tvojim veľkým výbuchom aj na prvý pohľad v banálnej situácii.

2. video

Odpovede na otázky k štvrtému dňu

Môj tip pre teba:

Týchto 10 tipov si vytlač a pripevni si ich na dobre viditeľné miesto u teba doma, aby si ich mal/a čo najčastejšie na očiach

Pre tvoju informáciu

Pracovné listy môžeš vypĺňať elektronicky priamo do dokumentu, alebo si ich môžeš vytlačiť a vypĺňať na papieri.

Obsah tohoto, aj všetkých ostatných dní bude pre teba k dispozícii počas celej doby trvania minikurzu. Vytvor si dovtedy dostatok času a priestoru, aby si dokončila všetky cvičenia. Pomôže ti to zmeniť svoju reakciu na tvoje deti a získať viac spojenia a porozumenia s tvojimi deťmi.

Pre teba

Ďalší krok tohoto procesu urobíme spoločne na zajtrajšom webinári s názvom „5 najväčších chýb rešpektujúceho rodičovstva.“ Tento webinár sa uskutoční naživo v stredu, 24.1.2023 o 11:00 vo facebookovej skupine Od neposlušnosti k vzájomnému rešpektu a spolupráci a ty mi v ňom budeš môcť priamo položiť otázku, pokiaľ nejakú budeš mať. 

V tomto webinári ti tiež predstavím 8týžďňový transformačný online kurz Umenie komunikácie s deťmi, ktorého brány práve otváram. Sleduj svoju emailovú schránku a facebookovu skupinu Od neposlušnosti k vzájomnému rešpektu a spolupráci, kde nájdeš všetky detaily.

Teším sa na teba!

Tvoja

Dagmar

PS: Na konci webinára ťa čaká prekvapenie, tak si ho určite nezabudni pozrieť až do konca!;)

Dôležité

Pokiaľ máš akýkoľvek technický problém, neváhaj ma kontaktovať na dagmar@komunikaciasrdcom.sk