Máš niekedy pocit, že so svojím partnerom, partnerkou či deťmi hovoríte iným jazykom a neviete sa dohodnúť?

Túžiš po harmónii a blízkosti, ale nevieš, ako ich dosiahnuť. ​

Zdá sa ti, že v tvojich vzťahoch chýba hĺbka?

S partnerom/partnerkou, rodinou či priateľmi si nerozumieš, hoci sa o to snažíš. Hádky, nedorozumenia, pocity osamelosti... to všetko ťa vyčerpáva a oberá o radosť zo života.

Túžiš vo vzťahoch s parnerom, partnerkou či deťmi po vzájomnom rešpekte, dôvere a ocenení?

Avšak bez ohľadu na to, ako sa snažíš, aj tak nakoniec zažívaš tie isté konflikty a nedorozumenia?

 

Možno si už vyskúšal/a rôzne rady a triky, ako zlepšiť komunikáciu vo svojich vzťahoch. No výsledky sa nedostavili a ty pomaly strácaš nádej a pýtaš sa sama seba/sám seba, či je vôbec možné vybudovať si hlboké a láskyplné vzťahy.

Čo keby som ti povedala, že problém nie je v tebe a ani v tvojich blízkych. Iba sme sa nikdy neučili, ako skutočne komunikovať úprimne a z hĺbky srdca. Nikto nám neukázal, ako počúvať s empatiou a hovoriť s rešpektom. Preto stále dokola narážame na tie isté prekážky a konflikty sa opakujú.

Objav vďaka nenásilnej komunikácii spôsob, ako vytvoriť vo vzťahoch skutočné spojenie a porozumenie.

Vďaka intenzívnemu víkendovému tréningu nenásilnej komunikácie sa naučíš,

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

jasne vyjadriť svoje pocity a potreby bez výčitiek a manipulácie,

a to dokonca aj v náročných situáciách plných útokov a obviňovaní.

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

reagovať s pokojom a rešpektom v každých, aj vo veľmi náročných situáciách

Posilníš tým nielen svoju sebadôveru, ale aj svoje vzťahy.

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

zaujať nenásilný postoj

potrebný k tomu, aby si v každej chvíli jednal/a v súlade so sebou a svojimi hodnotami a zároveň ostala v kontakte s ostatnými ľuďmi

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

empaticky počúvať druhých, bez ohľadu na to, akým spôsobom komunikujú,

vďaka čomu získaš hlboký pokoj a mier a staneš sa pre ostatných vzorom v tom, ako komunikovať.

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

dostať sa do kontaktu so svojimi hranicami a jasne ich komunikovať

voči tvojim deťom, dospelým, kolegom, klientom a aj voči samým sebe.

favicon-KomunikaciaSrdcom_512x512_v2

zvládať aj náročné rozhovory s ľahkosťou a nadhľadom,

aby si dokázal/a aj spätne vyliečiť staré krivdy nedorozumenia v tvojich vzťahoch

Existuje spôsob komunikácie plný empatie, porozumenia a rešpektu, ktorý zlepší tvoje vzťahy a pomôže ti vyriešiť akýkoľvek konflikt bez použitia obvinení, hrozieb, či manipulácie.

Spôsob komunikácie, vďaka ktorému zažiješ vo vzťahoch skutočnú blízkosť a naplnenie.
Poď sa s nami naučiť nenásilnú komunikáciu, vďaka ktorej sa naučíš komunikovať efektívne a autenticky s dôrazom na to najhlavnejšie, na vzťahy s tvojimi blízkymi.
Vikend_restart

Čo presne ťa na Víkendovom reštarte komunikácie čaká?

Kedy sa bude tréning konať?

Víkendový reštart komunikácie je intenzívny tréning nenásilnej komunikácie, ktorý bude prebiehať naživo v priebehu dvoch dní, 27.7.2024 a 28.7.2024.

Kde bude tréning prebiehať?

Tréning bude prebiehať v priestoroch trojhviezdičkového Hotela GOLFER***, ktorý sa nachádza v nádhernej prírode Kremnických vrchov. Prenocovanie v hoteli nie je podmienkou účasti na tréningu. Pri objednaní dvoch nocí však hotel poskytuje pre účastnikov tréningu 10% zľavu na ubytovanie.

Čo ťa na tomto intenzívnom tréningu čaká?

Množstvo nových informácií, praktického precvičovania, oddych, zábava, zmysel, naplnenie, nové priateľstvá a komunita ľudí zdieľajúcich podobné hodnoty.

Aké vedomosti sú potrebné ovládať pred tréningom?

Nie sú potrebné žiadne vedomosti ani skúsenosti s nenásilnou komunikáciou. Všetky materiály potrebné k tréningu dostaneš priamo na mieste.

Ako bude tréning prebiehať?

Tréning sa skladá z týchto troch častí
1. teoretickej, kde dostaneš všetky informácie, ktoré budeš potrebovať, aby si mohol/a svoju komunikáciu transformovať.
2. prakickej, ktorá bude prebiehať samostatne, v dvojiciach, aj v menších skupinkách.
3. integračnej, kde všetko to, čo sa naučíš, integruješ do vlastných náročných situácii

Čo ťa v rámci tréningu čaká?

V rámci intenzívneho víkendového kurzu ťa čakajú hodnotné informácie, praktické a rolové cvičenia, interaktívne scénky, skupinové aj individuálne úlohy, zdieľania, vzájomná podpora a mnoho ďalšieho.

Počet účastníkov tréningu je obmedzený na 40.

Možnosť zúčastniť sa na tomto intenzívnom tréningu je veľmi obmädzená. Pracujeme v malej skupinke účastníkov, kde ťa čaká individuálny prístup a zodpovedanie všetkých tvojich otázok, aby si si z tréningu zobrala pre seba čo najviac.

Cena tohoto intenzívneho víkendového tréningu je

169 EUR (vrátane DPH)

pri prihlásení do 6.6.2024.
(Pri prihlásení po 6.6.2024 je cena tréningu 197 Euro)

Do tohoto intenzívneho tréningu sme vložili naše dlhoročné vedomosti a skúsenosti s nenásilnou komunikáciou, nadobudnuté na kurzoch, lektorských kurzoch a seminároch vedených online aj offline. Vďaka týmto vedomostiam a skúsenostiam sme pomohli zmeniť komunikačné vzorce už stovkám ľudí a teraz podávame pomocnú ruku tebe.

Vydaj sa s nami na cestu nenásilnej komunikácie, na ktorú dostaneš všetky informácie, techniky a intenzívnu podporu, ktorú budeš na svojej ceste potrebovať.

Dagmar Cmorej a Michala Ševčík

BONUS PRE PRVÝCH 10 PRIHLÁSENÝCH

V prípade, že sa prihlásiš medzi prvými 10 účastníkmi, dostaneš ako bonus k tomuto intenzívnemu víkendovému tréningu tiež

SKUPINOVÝ ONLINE TRÉNING NA UKOTVENIE A PREHĹBENIE
vedomostí získanom na kurze.

"Je ťažké vyjadriť slovami, čo si mi do života priniesla... čo z toho všetkého vybrať....lebo je to ťažké opísať, aké zmeny, pochopenia, zistenia... koľko AHA momentov som zažila...to si musí zažiť každá mama, ktorá chce na sebe pracovať. Určite by som každej mame odporúčala a dopriala ten pocit."
Katarína Inhátová
ABSOLVENTKA KURZU NENÁSILNEJ KOMUNIKÁCIE

Kto ťa bude týmto intenzívnym tréningom Víkendový reštart komunikácie sprevádzať?

DAGMAR_CMOREJ

Dagmar CMOREJ

Som autorka podcastu a projektu Komunikácia srdcom, povolaním farmaceutka a lektorka nenásilnej komunikácie podľa M. B. Rosenberga. Mojou srdcovou záležitosťou je predávať moje znalosti z nenásilnej komunikácie všetkým ľuďom, pre ktorých je vzájomný rešpekt, dôvera a ocenenie vo vzťahoch jednými z najdôležitejšich hodnôt v živote. 

V nenásilnej komunikácii som našla viac ako len komunikačnú stratégiu. Našla som v nej odpoveď na otázku, ako chcem žiť. Vnímam, ako sa vďaka nenásilnej komunikácii postupne zmenili moje vzťahy v rodine, s prijateľmi, ale aj vzťahy v pracovnom živote.

Moja vízia je pomôcť svetu stať sa miestom, kde si ľudia navzájom rozumejú a rozprávajú sa spolu s rešpektom. Preto svoje znalosti a skúsenosti s radosťou predávam všetkým, ktorí o ne maju záujem. 

-Dagmar Cmorej

Michala Ševčík

Michala ŠEVČÍK

Som autorka projektu Umenie dialógu, lektorka nenásilnej komunikácie podľa M.B.Rosenberga a mentorka autentickej a empatickej komunikácie.

Pomáham ľudom vnímať, pomenovať a zdieľať to, čo je v nich živé a vyjadriť to tak, aby to druhá strana vedela prijať. Tak, aby cez autentické vyjadrovanie sa a empatické počúvanie došlo k hlbokému spojeniu. 
 
Mojím cieľom je nielen spojiť ľudí so svojimi túžbami a potrebami, ale sprístupniť im techniky, ktoré vedú k ich naplneniu. 
 
Verím, že aj vďaka tomuto tréningu urobím krok na ceste k môjmu cieľu.
 
 -Michala Ševčík
"Cielom nenásilnej komunikácie je vysmiať všetok svoj smiech a vyplakať všetky svoje slzy."
M.B. Rosenberg

Pre koho je tento intenzívny tréning určený?

Pre každého, kto chce posilniť a prehĺbiť svoje vzťahy a uvedomuje si vplyv, ktorý má komunikácia na vzťahy.

Je pre všetkých, ktorí majú hodnoty ako vzájomný rešpekt, dôveru a ocenenie na popredných priečkach svojho hodnotového rebríčka.

Pre každého, kto pozná, ale aj pre toho, kto nepozná nenásilnú komunikáciu a chce sa jej princípy nielen naučiť, ale ich aj začať používať vo svojom živote.

Je pre všetkých, ktorí nechcú len o komunikácii čítať, ale ju chcú aj naozaj používať a na vlastnej koži zažívať.

Pre koučov/koučky, terapeutov/tky, psychológov/ičky, zdravotníckych pracovníkov/čky, menežérov/ky, učiteľov/ky, vychovávateľov/ky a iných odborníkov a odborníčky, ktorí sú v intenzívnom kontakte s ľuďmi a chcú v svojej práci zažívať viac radosti, spokojnosti a naplnenia prameniacich z rešpektujúcich medziľudských interakcií.

...Je to taký dar, hodnota, uvedomenia si toho, čo človek na sebe nevidí, pritom cíti, že ho niečo tlačí, že si s niečím nevie rady. Možno tomu aj rozumie na kognitívnej úrovni, no stále to nemá v sebe zvedomene rozlusknute. Bol to pre mňa silný zážitok, ktorý som vďaka nenásilného komunikácii na sebe zažila. Som za to nesmierne vďačná a doporučila by som to zažiť všetkým.
Ľuboslava Javorská
ABSOLVENTKA KURZU NENÁSILNEJ KOMUNIKÁCIE

Zakúpením tohoto intenzívneho tréningu investuješ do vzťahov so svojimi blízkymi.

Tento tréning nie je vhodný pre tých, ktorí

čakajú pasívnu prednášku

Tento tréning je intenzívny práve tým, že všetko to, čo sa teoreticky naučíš, aj intenzívne zažiješ, prakticky precvičíš a integruješ do svojho života. Vyžaduje preto od teba pripravenosť vykročiť zo svojej konfortnej zóny, otvorenosť a dôveru

chcú absolovať tréning, aby mohli iných poučovať

Tento tréning nie je určený k tomu, aby dal návod na to, čo je „dobré“ a čo „zlé.“ Tento tréning ponúka pomoc pri hľadaní tej svojej cesty, hodnôt a spôsoboch ako ich žiť.

chcú zmeniť svoje okolie

Tento tréning neposkytuje návod k tomu, ako manipulovať alebo inak meniť ľudí vo svojom okolí. V tomto tréningu pôjde o teba a tvoje reakcie, tvoju časť komunikácie, za ktorú každý z nás nesie zodpovednosť.

Pokiaľ cítiš, že chceš pracovať na vzťahu a komunikácii s tvojimi blízkymi, tak presne teraz je ten správny čas.

Tešíme sa na Teba v kurze!

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Často kladené otázky

Zaujíma ťa ešte niečo, čo tu nie je spomenuté?

Musím mať už nejaké vedomosti z oblasti nenásilnej komunikácie, keď sa chcem kurzu zúčastniť?

Tento intenzívny víkendový kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú s nenásilnou komunikáciou žiadne skúsenosti. Pokiaľ už základy Nenásilnej komunikácie máš, budeš mať možnosť si ich prehĺbiť. Tréning je prispôsobený tak aby bol prínosný pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Môžem sa zúčastniť len jedného z dvoch dní?

Účasť len na jednom z dní kurzu nie je možná. Obsah kurzu jednotlivých dní na seba nadväzuje a vytvára celkový zážitok, ktorý by bol bez prítomnosti jedného dňa neúplný. 

Kedy bude kurz prebiehať?

Kurz bude prebiehať dva dni, 27. a 28.7.2024. Začínať bude oba dni o 10:00, aby mal každý možnosť docestovať. Koniec oboch dní je predpokladaný o 18:00. 

Kde bude kurz prebiehať?

Tréning bude prebiehať v priestoroch trojhviezdičkového Hotela GOLFER***, ktorý sa nachádza v nádhernej prírode Kremnických vrchov. Prenocovanie v hoteli nie je podmienkou účasti na tréningu. Pri objednaní dvoch nocí však hotel poskytuje pre účastníkov tréningu 10% zľavu na ubytovanie (na www.golfer.sk zadaj do objednávky zľavový kód umeniedialógu).

Chcem zmeniť komunikáciu s mojím partnerom/mojou partnerkou. Musí prísť na tréning aj on/ona?

Aj v prípade, že na komunikácii začne pracovať len jeden z partnerov, výrazne sa zlepší a posilní vzťah medzi oboma. Samozrejme, keď sú ochotní na svojej komunikácii pracovať obaja, je to ideálna situácia. Tréningu sa však oplatí zúčastniť aj vtedy, keď tvoj partner/tvoja partnerka nie je ochotná/ý na komunikácii nič meniť. Zmena, ktorá nastane v tebe ti to potvrdí.

Absolvoval/a som už niekoľko komunikačných kurzov. Je tento kurz pre mňa vhodný?

Vďaka obmädzenej kapacite a prítomnosti dvoch lektoriek je možný osobný prístup a práca v skupinkách podľa náročnosti. Tento kurz je preto vhodný jak pre ľudí bez predchádzajúcich skúseností, tak s mierne pokročilými znalosťami nenásilnej komunikácie a aj absolvetky kurzu Umenie komunikácie s deťmi..

Nezvládnem sa naučiť nenásilnú komunikáciu aj sama?

To, ako komunikujeme je uložené hlboko v našom podvedomí a zvedomiť si a zmeniť staré komunikačné vzorce bez pomoci je často veľmi náročné a zdĺhavé. V tomto kurze ťa budú sprevádzať dve skúsené lektorky nenásilnej komunikácie, vďaka ktorým tvoja zmena prebehne rýchlejšie a ľahšie. 

Môžem sa kurzu zúčastniť, aj keď si ubytovanie zabezpečím sama?

Prenocovanie v hoteli GOLFER*** nie je podmienkou účasti na kurze. Na intenzívnom víkendovom kurze sa môžeš preto zúčastniť, aj keď bývaš blízko Kremnice, prípadne aj keď si ubytovanie zabezpečíš sama.

Aký je minimálny počet účastníkov, aby sa tréning uskutočnil?

Minimálny počet účastníkov je 15. V prípade nedosiahnutého min. počtu účastníkov  bude tréning zrušený a suma za tréning ti bude v plnej výške vrátená.

Rád/a by som prišla/prišiel, ale neviem, ako si to mám zariadiť s deťmi.

V hoteli GOLFER*** bude o tvojho partnera/partnerku a deti výborne postarané. Čaká na teba bazén a nádherná príroda Kremnických vrchov, kde môžu tráviť tvoji blízky chvíle, kým budeš ty pracovať na svojej komunikácii a vnútornom postoji. 

Koľko účastníkov bude maximálne v kurze?

Aby sme mohli každému účastníkovi venovať maximálnu podporu pri učení a precvičovaní nenásilnej komunikácie, je maximálny počet účastníkov tohoto intenzívneho víkendového kurzu obmedzený na 40.

Čím sa tento program líši od ostatných komunikačných kurzov?

Toto nie je hromadný online kurz, ktorý si prechádzaš spolu so stovkami ďalších anonymných účastníkov. Tento kurz je o komunikácii s tvojimi blízkymi, s tvojou rodinou a so sebou samým/samou. Na rozdiel od ostatných kurzov ti ponúkame intenzívnu podporu, možnosť praktického precvičovania a bezpečné prostredie založené na vzájomnej dôvere a zdieľaní.

Je v cene kurzu ubytovanie aj strava?

V cene kurzu nie je ubytovanie, ani strava (obed ani večera). V cene kurzu je intenzívny tréning, materiály potrebné ku tréningu a občerstvenie v podobe kávy a nápojov. 

Čo keď sa na tréning prihlásim, ale z rôznych dôvodov sa ho predsalen nebudem môcť zúčastniť?

Pri zrušení účasti na tréningu do 1.7.2024 dostaneš zaplatenú sumu vrátenú v plnej výške.

Pri zrušení účasti na tréningu v termíne medzi 2. – 12.7.2024 dostaneš trátených 33% zo zaplatenej sumy.

Pri zrušení účasti po 13.7. 2024  je poplatok za tréning nevratný.

Je možnosť dostať zľavu v prípade, že sa rozhodnem stráviť v hoteli rovno dve noci?

Pri pobyte v hoteli GOLFER*** dve a viac nocí môžeš využiť zľavu 10%. Prosím využi na rezerváciu tento link www.golfer.sk a do objednávky zadaj zľavový kód umeniedialógu.

Máš otázku, na ktorú si na tejto stránke nenašla odpoveď? Napíš mi ju na dagmar@komunikaciasrdcom.sk a ja ti na ňu rada odpoviem!