27. Ako sa stať coolovým rodičom

Prehrať video

Pamätáš si svoje dospievanie a to, ako si vnímal/a jednotlivých rodičov tvojich kamarátok a kamarátov? Pamätáš si, že niektorí z týchto rodičov boli „ťažko cool“ a iní úplne trápni a nudní?

Áno, samozrejme, vlastní rodičia skončia v puberte s najväčšou pravdepodobnosťou v kategórii „trápni a nudní.“ Avšak napriek tomu sa v tejto časti podcastu dozvieš, ktoré vlastnosti by som podľa mojej definície „cool“ chcela mať, aby som sama seba mohla nazvať coolovým rodičom.

V tejto výročnej časti podcastu sa tiež dozvieš, ako tento podcast vôbec vznikol, čo pre mňa znamená a ako sa projekt Komunikácia srdcom v priebehu jedného roka zmenil. Na konci sa dozvieš pár informácií o kurze Umenie komunikácie s deťmi, ktorý práve absolvuje prvých 12 mám z komunity okolo projektu Komunikácia srdcom. Pokiaľ sa chceš dozvedieť medzi prvými, keď budem spúšťať ďalšie kolo tohoto kurzu, napíš nezáväzne svoju emailovú adresu na čakaciu listinu a ja ti dám vedieť hneď, keď budem veďieť ďalšie informácie o novom kole kurzu.

Čakaciu listinu nájdeš tu>>> https://komunikaciasrdcom.sk/cakacia-listina/

Páčil sa ti tento podcast? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Neprepásni žiadnu novú časť podcastu!

Napíš mi tvoje meno a adresu a ja ti dám vedieť, len čo sem pridám novú časť podcastu Komunikácia srdcom. Nikdy ti nebudem posielať spam.

Dagmar Cmorej

Dagmar Cmorej

Som lektorka nenásilnej komunikácie podľa M.B. Rosenberga a každých 14 dní pre vás pripravujem novú časť podcastu zo sveta komunikácie s deťmi.

Najnovšie podcasty