42. Ako sa úspešne vrátiť do práce po rodičovskej (službe) – rozhovor s Petrou Sujovou

Prehrať video

V tejto časti podcastu ťa čaká rozhovor s Petrou Sujovou. Petra je recruiterka a kariérna poradkyňa, ktorá pomáha kandidátom na pracovných pohovoroch. Je tiež certifikovaný live kouč a má vlastný podcast s názvom Kariérna kaviareň. V tomto rozhovore hovorí o svojej práci a o tom, ako pomáha ľuďom nájsť prácu, ktorá sa zhoduje s ich silnými stránkami a hodnotami.

Petra tiež zdieľa svoj názor na otázku, ktorú často kladieme našim deťom: „Čím chceš byť, keď vyrastieš?“ a o tom, ako rodičia môžu pomôcť svojim deťom nájsť povolanie, ktoré zodpovedá ich hodnotám a záujmom.

Na záver hovorí o tom, ako pomáha mamám, ktoré sa vracajú na pracovný trh po rodičovskej dovolenke, a o tom, čo by zmenila na slovenskom pracovnom trhu.

Rozhovor, ktorý Petra viedla so mnou v rámci Kariérnej kaviarne: https://youtu.be/zTsKx_DRwO8

Facebookova skupina, kde mi každú stredu o 11:00 môžeš položiť otázku v rámci živého vysielania: https://www.facebook.com/groups/komunikaciasrdcom

 

Viac informácii o Petre a Kariérnej kaviarni:

Blog: https://petrasujova.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/napohovore
Instagram: @napohovore
Sporify https://open.spotify.com/show/38wZqgvIFoxWqHhP3r4cd8

Viac informácii o projekte Komunikácia srdcom:

Páčil sa ti tento podcast? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Neprepásni žiadnu novú časť podcastu!

Napíš mi tvoje meno a adresu a ja ti dám vedieť, len čo sem pridám novú časť podcastu Komunikácia srdcom. Nikdy ti nebudem posielať spam.

Dagmar Cmorej

Dagmar Cmorej

Som lektorka nenásilnej komunikácie podľa M.B. Rosenberga a každých 14 dní pre vás pripravujem novú časť podcastu zo sveta komunikácie s deťmi.

Najnovšie podcasty