38. Ako reagovať na dieťa, ktoré chce rozkazovať a riadiť ostatných

Prehrať video

V tejto časti podcastu si vyberieš svoju reakciu v situáciách, kedy chce tvoje dieťa rozkazovať a riadiť teba alebo ostatných. Dozvieš sa tiež, ako sa na túto situáciu môžeš pozrieť iným pohľadom a naučíš sa a akú dôležitú otázku môžeš položiť sebe, keď sa snaží tvoje dieťa rozkazovať tebe alebo ostatným. Na konci s tebou zdieľam svoj osobný príbeh, ako reagujem, keď moji synovia chcú rozkazovať mne alebo iným ľuďom vo svojom okolí a oznámim tiež novinku, ktorú od júla 2023 pre teba chystám.

Každú stredu o 11:00 budem pre teba vysielať live vo facebookovej skupine Komunikácia srdcom, kde budem odpovedať na tvoje otázky, ktoré mi môžeš položiť do komentárov k tomuto vysielaniu. Pokiaľ v skupine ešte nie si, požiadaj, prosím, pred tým o prijatie tu: https://www.facebook.com/groups/komunikaciasrdcom

Budem sa na teba tešiť!

Ebook zadarmo 10 princípov, ako vyriešiť akýkoľvek konflikt medzi deťmi: https://komunikaciasrdcom.sk/ebook-zadarmo/
Blog: www.komunikaciasrdcom.sk
FB Fanpage: https://www.facebook.com/Komunikaciasrdcom
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/komunikaciasrdcom
Instagram: https://www.instagram.com/komunikacia_srdcom/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCci1G_e8AdIyMN64zNE75KQ

Páčil sa ti tento podcast? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Neprepásni žiadnu novú časť podcastu!

Napíš mi tvoje meno a adresu a ja ti dám vedieť, len čo sem pridám novú časť podcastu Komunikácia srdcom. Nikdy ti nebudem posielať spam.

Dagmar Cmorej

Dagmar Cmorej

Som lektorka nenásilnej komunikácie podľa M.B. Rosenberga a každých 14 dní pre vás pripravujem novú časť podcastu zo sveta komunikácie s deťmi.

Najnovšie podcasty